Contract management

Efektívna správa a riadenie Vašich firemných zmlúv = contract management


Contract management je dnes už bežný proces v každej firme či korporácii a je niekedy označovaný ako administratívna činnosť súvisiaca so zmluvami. Iba tou však rozhodne nie je. Contract management je vo vašej firme nevyhnutným procesom pre riadenie procesu vzniku, exekúcie, zmien a zániku zmlúv, práv, povinností, záväzkov a kombinuje prvky právne, obchodné a administratívne. A my sme v ňom jednotka na trhu!

Ideálny proces pre ochranu Vašich financií!​


Účelom contract manažmentu je maximalizovať operatívnu a finančnú výkonnosť organizácie za súčasnej minimalizácie finančných rizík. Všetko sa typicky deje na základe zmlúv - nákupy, predaje, stavby, poskytovanie služieb, reklama, outsourcing, atď. Investujete nemalé prostriedky do právnikov do prípravy a vyjednania zmlúv. Kto sa ale venuje zmluvám a ich účinkom po ich podpísaní? Teda vo fáze ich exekúcie kedy práve dohodnuté podmienky zmluvy začínajú byť dôležité?

Pomôžeme Vám zefektívniť zmluvné procesy, mať kontrolu nad financiami a prehľad o záväzkoch zo zmlúv


Naši konzultanti preveria, či Vaše procesy na správu zmlúv sú dostatočné, prípadne navrhnú proces pre riadenie a správu zmlúv vo Vašej organizácii. Navrhnú a implementujú contract management procesy, technológie a nástroje pre automatizované riadenie správy zmlúv. Pomocou týchto procesoch budete ľahko riadiť zmluvy v celom ich životnom cykle - návrhy, negociácie, odsúhlasenie, podpisovanie, správa povinností a záväzkov, compliance, fakturácie, riadenie rizík a riešenie problémov, zmeny, dodatky, audit a reporting, príp. obnovenie zmlúv.

Čo tým získate?​


Kontrolu nad zmluvami v "pre-award" fáze, vo fáze exekúcie a v "post-award" fáze, prehľad o právách a záväzkoch, compliance, kontrolu nad zmenami dohodnutého plenia a dodatkami a tým aj kontrolu nad nákladmi a tržbami a tým, čo je "scope" a čo je extra účtovateľná služba, alebo položka a teda - kontrolu nad maržami! Budete rozumieť povinnostiam zo zmlúv vyplývajúcich, budete informovaní o zmluvných rizikách a o dôležitých dátach a míľnikoch.


Dopytovať službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť