Naša špecializácia

Zmluvy


Príprava, kontrola a vyjednávanie všetkých druhov zmlúv. Zmluvy vždy na mieru konkrétnemu prípadu. Transakčné záležitosti.

Pracovné zmluvy, dohody o vykonaní práce, výpovede, manažérske zmluvy, výkon funkcie, hmotná zodpovednosť zamestnanca, návrhy na rozvod, vysporiadanie BSM, kúpnej zmluvy, zmluvy o prevode nehnuteľností, nájomné zmluvy, prehlásenia o splnení platieb, zmenky, odstúpenie od zmluvy, zmluvy na poskytovanie služieb, dodávateľské zmluvy, na vývoj a údržbu SW, outsorucingové zmluvy (BPO, ITO, AO, LPO), systémová integrácia, licenčné dohody, SLA, prevody podielov, zmeny imania a podielov vo firmách, tiché spoločenstvo, NDA - dohoda o mlčnanlivosti, Cloud computing (IaaS , PaaS, SaaS), obchodné podmienky, oosbné údaje, procesovanie a transfer osobných údajov, uznanie dlhu, plné moci, atď.

Contract management


Správa a riadenie firemných zmlúv. Tento firemný proces sme implementovali pre tie najlepšie spoločnosti. Radi ho implementujeme aj pre Vás. Konzultácie o nastavenie technológií a procesov správy a riadenia zmlúv vo firmách. Príprava vzorov zmlúv, vyjednávanie zmlúv, dohľad nad zmluvami a ochrana výnosov zo zmlúv, po ich podpísaní a počas ich trvania. Tu typicky dochádza k nekontrolovanej manipulácii so zmluvami (napr. neformalizované zmeny zmlúv, cien a pod), alebo nedochádza k monitoringu zmluvných práv a povinností, čo môže spôsobovať vznik rizík a problémov, zvyšovaniu nákladov a straty na tržbách.

Outsourcing služieb, systémov a procesov


Konzultácie ohľadom outsourcingu (BPO, AO, ITO, LPO) a komplexná príprava a vyjednávanie znenia a podmienok outsourcingových zmlúv. Máme "commercial" prístup, nie je umenie vyjednať právne náležitosti týchto komplexných zmlúv, je ale umenie chápať obchodné princípy, na ktorých sú tieto zmluvy postavené a riešiť komplexný problém. My sa neobmedzujeme len právnou stránkou. Zaoberáme sa aj prílohami a riešime zmenový proces, SLA, KPI a predovšetkým rozsah služieb (scope) a princípy účtovania za služby. Bežne tieto zmluvy riešime v angličtine alebo nemčine.

IT a technológie


IT a nové technológie, cloud computing, SW development, HW, licencie, distribúcia, autorské práva, ochrana autorských práv, patenty a vynálezy, ochranné známky, nekalá súťaž. Nič nás neprekvapí. Pracovali sme v tých najlepších IT a technologických spoločnostiach a pre nich procesovali desiatky prípadov denne. Je čas podeliť sa o naše know-how s Vami.

E-commerce


Vývoj aplikácií a mobilných aplikácií, licencie, domény a databázy, právne analýzy fungovania biznis plánov, podmienky a texty pre weby a e-shopy, predaj na diaľku, ochrana spotrebiteľa, elektronické obchodovanie, cezhraničné toky dát a osobných údajov, cybersecurity, compliance Vášho biznisu s právom danej krajiny, lokalizácia právnych ustanovení a pravidiel pre konkrétnu krajinu. Zriaďovanie pobočiek, zakladanie firiem v iných krajinách a offshore spoločnosti, imigračné záležitosti, vyslanie zamestnancov.

Kompletný právny servis


A nielen právny. Všetky súvisiace služby pod jednou strechou. Okrem právnych služieb ponúkame služby súvisiace - konzultácie, contract management, prípravu interných firemných predpisov, prekladov právnych a odborných textov a manuálov, lokalizáciu webov, technológie a školenia pre advokátskej kancelárie a právne oddelenia firiem.


Dopytovať službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť