O nás

Právny Servis 24 - právne služby "redefined"


Vitajte vo svete právnych služieb 21. storočia! Právne odbor sa všade vo svete dramaticky mení. Efektívnejšie, jednoduchšie a cenovo zaujímavejšie riešenie právnych služieb s vysokou kvalitou pre občanov, firmy a advokátskej kancelárie? Outsourcing právnych procesov? To je celosvetový trend. Ukážeme Vám, ako to robíme my.

O Právnym Servisu 24 - kompletné právne služby aj online


Inovácia na poli právneho odboru v ČR a v SR v oblasti outsourcingu právneho procesu, spolupráce a využívania obchodných procesov, postupov, technológií a nástrojov k efektívnemu dodávanie špecializované právne služby firmám a občanom. Využívame technológie k tomu, aby sme klienta a právnika, bez ohľadu na to, či ide o firmu alebo občana prepojili, umožnili a zjednodušili prístup k našim overeným, spolupracujúcim právnikom po celej ČR a SR, aj online.

Skúsenosti, prax a kvalita služieb


Právny Servis 24 je založený skúsenými manažérmi z Fortune 100 nadnárodných spoločností z oblasti globálneho dodávania nákladovo efektívnych právnych služieb, zdieľaných služieb a contract manažmentu. Pracujeme s overenými, skúsenými konzultantmi a skúsenými a špecializovanými advokátmi, ex-korporátnymi a ex-firemnými právnikmi, ktorí sú spravidla zároveň advokáti a teda rozumejú biznisu a firmám zvnútra. Toto je naša zjavná kompetitívne výhoda. Právnici sa dokážu rýchlo zorientovať v danej problematike a poskytovať kvalitné a praktické služby.

 

Špecializácia - kompletný servis pre firmy


Špecializujeme sa najmä na IT oblasť a technológie - IT zmluvy, duševné vlastníctvo, licencie, cloud, open source, outsourcing služieb a procesov, e-commerce a na kompletné právne poradenstvo operatíve firiem, tzv. právne "full" servis - zmluvy, priemyselné oblasť, vnútorné predpisy a nariadenia, právne preklady a ďalej potom na expanziu firiem do zahraničia, nováčikmi, compliance. Znalosť jazykov je samozrejmosťou.

Právne služby pre občanov - právne služby online


Divízia špecializovaných advokátov pre právnych služieb pre občanov sa zameriava na všetky právne oblasti - civilné právo, pracovné právo, rodinné právo, insolvencie, exekúcie, trestné právo a na poradenstvo, zmluvy a zastupovanie občanov v týchto oblastiach. Každý má možnosť využiť online konzultácii s advokátom a konzultovať svoj problém predtým, než sa rozhodne pre právne službu.

 

Pôsobnosť


Pokrývame celú Českú republiku a Slovensko. Prostredníctvom spolupracujúcich advokátskych kancelárií dokážeme zabezpečiť služby po celom svete.

Modus operandi


Na každú oblasť ktorú pokrýva a na každý prípad sú nasadení špecialisti pre danú konkrétnu oblasť. Právnici pracujú podľa požiadaviek klientov, na diaľku, online alebo on site, samozrejmé je využívanie technológií a moderných komunikačných prostriedkov. Advokáti sú priebežne preškoľovaní.

 

Pro bono 


Vedieme ak právny poradňu online zadarmo, kde sa snažíme, prostredníctvom právnikov, študentov a advokátov, oznamovať verejnosti právne názory na vybrané zadanej otázky úplne zadarmo. Ide o dobrovoľnú aktivitu právnikov, ktorú robia v rámci ich časových možností. Považujeme za dôležité spoločnosti aj dávať a tak rozvíjať právne podvedomia.

V čom sa Právny Servis 24 líši od klasickej advokátskej kancelárie


Právny Servis 24 sa primárne zameriava na právny servis pre firmy alebo aj pre AK a na transakčné a prevádzkové právne poradenstvo. Na tieto právne služby a na právne služby pre občanov sa nasadzujú advokáti s požadovanou špecializáciou. Klient tak nemusí riešiť odbornosť alebo vhodnosť advokáta. Spolupracujúci advokáti sú zastupiteľné, školenia a využívajú moderné nástroje a technológie, teda práca je viac efektívne a flexibilné. Právnici značky majú tie najlepšie školenia z odboru, sú trénovaní na hľadanie možností, nie prekážok a win: win riešenie, majú skúsenosti s cezhraničnými transakciami, s jazykmi a s cudzím právom.


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť