Prečo my?


Sme moderní a ideme s dobou! Právne služby 21.storočia


Právny Servis 24 sa dotýka právnického oboru a spôsobu, akým sa právny servis nielen prezentuje, ale aj dodáva v 21. storočí. Je všeobecne známe, že poskytovanie právnych služieb je vysoko konzervatívnou oblasťou, ktorá zaostáva pozadu vo vzťahu k technológiám. Pri poskytovaní / dodávaní právnych služieb využívame inovatívne prístupy, projektový manažment a výrazné zapojenie technológií. Tak, ako každá obchodná firma.


Jednoduchá cesta k právnikom


Zjednodušujeme prístup k právnikom / advokátom. Ste občan a potrebujete právnika pre vyriešenie konkrétneho problému? Alebo ste firma, ktorá potrebuje externého advokáta, ktorý rýchlo zapadne do interných procesov firmy a pomôže prevádzke firmy odo dňa 1, bez zaškoľovanie? Alebo ste advokátska kancelária a potrebujete externého kolegu na ad-hoc projekt? My to za vás vyriešime bez straty času inzerciou a agentúrami. MY pracujeme s overenými advokátmi a právnikmi so špecializáciou na rôzne oblasti práva.


Ponúkame kompletné právne služby


Nejde len o právnu službu. U nás je to len jeden z viacerých článkov. V prípade, sa že sa jedná o firmu, ponúkame aj kompletný právny servis. Postaráme sa o všetky zmluvy, vzory zmlúv, zamestnanecké veci, všeobecné poradenstvo, contract management, prípravu interných firemných predpisov, alebo aj o preklady odborných textov a compliance a o imigračné záležitosti. Navrhneme, procesy, technológie alebo to, ako má vaše interné právne oddelenie fungovať.


Právo ako proces a služba


Tak ako vy, ani my nemáme čas filozofovať. Sústredíme sa na vyriešenie vecí a podporu biznisu. Rýchlo a efektívne. Aj keď máme špecializovaných právnikov na riešenie sporov, v prostredí firiem aplikujeme win - win riešenie, procesy a projektové riadenie služby. Právo berieme ako proces a službu a tak ku klientom a zákazníkom i pristupujeme.


Nielen vízie. Dlhoročné skúsenosti v tom, čo ponúkame


To, čo a ako ponúkame nie je len vízia. Ide o viac ako desaťročné skúsenosti vedenia Právneho Servisu 24 z advokácie a z interných právnych a manažérskych pozícií z tých najlepších firiem a svetových korporácií. Jedná sa o skúsenosti s vedením tímov, právnych oddelení, projektov a s outsourcingom právnych procesov a právnych služieb. Tento trend je vo svete aktívny už viac ako 10 rokov a my ho ako prví a skúsení prinášame do SR a ČR!


Špecializácie a pokrytie SR, ČR a sveta


Pokrývame celú SR a ČR. Spolupracujeme s overenými advokátmi a špecialistami v rôznych mestách v Českej a Slovenské republike. Máme však aj osobné overené kontakty a spolupracujeme s právnikmi a právnymi kanceláriami po celom svete. Chcete expandovať, otvoriť pobočku alebo sa inkorporovať v inej krajine? Založiť offshore spoločnosť? Obráťte sa na nás. U občanov máme špecializovaných advokátov na každú právnu oblasť, u firiem máme skúsených ex-firemných právnikov, ktorí firmám rozumejú a ovládajú problematiku duševného vlastníctva, e-commerce, technológií, outsourcingu, ochranu dát, compliance, zamestnancov.

 


Kvalita a cena služieb


Sme zvyknutí pracovať pre tie najlepšie medzinárodné spoločnosti a vyznávame ich profesionalitu a úroveň. Tento prístup potom aplikujeme do praxe. Našou cenovou politikou vychádzame v ústrety záujmu firiem a korporácií znižovať svoje náklady na právny "overhead" a dodávať kvalitné právne služby za rozumné ceny.

Cena služieb je zaujímavá aj pre občanov. Využitím technológií a online služieb nám odpadajú náklady za nájomné luxusných priestorov a administratívu, pretože jediným naším zaujmú je dodávať kvalitné služby efektívnym spôsobom, bez ohľadu na miesto pôsobenia.


Dopytovať službu


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť