Cesta k právnej službe nebola nikdy jednoduchšia

Právne služby na mieru

Projekt a značka Právny Servis 24 zastrešuje sieť nezávislých advokátov a právnikov, ktorí poskytujú právne služby pre občanov, podnikateľov a firmy. Sme tiež pokrokový špecializovaný nástroj dopytovania a poskytovania právnych služieb. 


Zadanie dopytu právnej služby

Stačí vyplniť formulár dopytu právnej služby a obdržíte ponuky od advokátov z našej siete, s ktorými následne môžete nadviazať komunikáciu. Vyberiete si advokáta s ponukou ktorá vám vyhovuje.  


Online právna poradňa zdarma

Chcete poznať názor právnika na váš problém? Pýtajte sa anonymne, cez formulár s otázkou  a obdržíte názor od advokáta. Zdarma.


Kontrola a príprava zmlúv

Požiadajte o prípravu či kontrolu akejkoľvek zmluvy advokátom pohodlne, online, cez formulár. Každý zmluvný vzťah je individuálny a príprava zmluvy právnikom je cesta k vašej právnej istote. Vyberte si z ponúk advokátov z našej siete takú, ktorá vám vyhovuje.


Právny servis pre firmy

Poskytujeme flexibilnú a efektívnu právnu podporu pre firmy a korporácie. Dlhodobé alebo ad-hoc riešenia, rýchle nasadenie, šetrenie nákladov náboru, externá podpora interným právnym oddeleniam, výhodné ceny.


Právny servis pre AK

V prípade že ste advokátska kancelária a hľadáte ad-hoc alebo flexibilnú výpomoc, advokátov, kontraktorov alebo admnistratívnu silu, obráťte se na nás. Zastrešujeme sieť nezávislých, skúsených advokátov, ktorí pre vás budú pracovať flexibilne, na konkrétnych projektoch alebo klientoch.


Vzory zmlúv a právnych dokumentov

Pre inšpiráciu ponúkame aj vzory zmlúv a právnych dokumentov pripravených skúsenými advokátmi. V každom prípade však doporučujeme nechať si zmluvu pripraviť a skontrovať advokátom tak, aby slúžila konkrétnemu účelu. Oplatí sa to.


Blog - články s praktickými právnymi informáciami

Články na blogu poskytnú informácie o dianí v právnej oblasti, praktické právne tipy pre podnikateľov a občanov, názory alebo rozhovory. Informácie o novinkách v technológiách a inováciách. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť