Služby pre advokátske kancelárie a advokátov

Konzultačné služby 

Efektívne riadenie kancelárie alebo právneho oddelenia firmy, analýza a nastavovanie procesov, re-design procesov, riadenie AK ako firmy, zefektívňovanie práce, SLA a KPI, implementácia nových služieb, nastavovanie ceny služieb a riadenie nákladov, medzinárodné posobenie a expanzie, alternatívy tradičnému partnerskému modelu, online business development, online právne služby, implementácia contract managementu, marketingové stratégie pre online služby a weby, výber technológií, nástrojov a systémov pre AK, analýza spokojnosti zákazníkov, klientský profil, riadenie právnych projektov, hodnotenie a motivácia zamestnancov, outsourcing a zriadenie vlastných alebo externých back-offices (captive centier). 

Objednať službu

Služby pre právne oddelenia korporácií 

Analýza, príprava alebo re-design procesov, analýza a definíce portfólia služieb, definovanie a nastavenie SLA a KPI, outsourcing právnych procesov, zriadenie vlastných alebo externých back-offices (captive a shared services centier), právne preklady, interné predpisy, imigračné služby, výber SW, nástroje a technológie pro efektívnejšie fungovanie oddelení, vzdelávanie zamestnancov, výber zamestnancov, externé právne služby, analýza služieb súčasných dodávateľov. 

Outsourcing právnych procesov

Príprava a kontrola dokumentov, príprava a kontrola zmlúv i viacjazyčných, legal research, podpora v due dilligence, patenty a ochranné známky, príprava predpisov, sledovanie legislatívy, príprava materiálov, prezentácií, regulatory a compliance, sledovanie nákladov, online asistentky, contract management.

Vzdelávanie právnikov 

Internet, technológie a online marketing, vzťahy s klientom, predej právnych služieb, efektivita práce, posobenie v medzinárodnom prostredí, procesy a postupy, zahraničná legislatíva. 

Spolupracujúci advokáti 

Ad-hoc advokáti pre AK na konkrétne úlohy, špecializovaní advokáti na špecifické oblasti (napr. IP, IT, e-commerce, domény, vývoj SW a nových technológií, verejné zákazky, pharma, zdravotnícke právo, dopravné právo, právo EU, atď). 

Právne preklady 

Preklady právnych dokumentov, preklady zmlúv, preklady obchodných a marketingových textov, webových stránok, prezentácií.

Imigračné služby

Imigrácia do SR a ČR, pracovné víza, povolenia, expanzie a vysielanie zamestnacov do zahraničia pre AK a vašich klientov. 

Marketing 
Marketingové stratégie online a offline, analýzy, PR, online marketing, online business development, SEO, copywriting, webcontent. 
 
SW, technológie a nástroje pre využitie v AK a právnych oddeleniach firiem. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť