Spolupráca s advokátmi a dodávateľmi služieb

Je zrejmé, že trh práce sa za poslednú dekádu radikálne zmenil. Kariéra právnika-advokáta už nie je len o súdnych pojednávaní, sporoch a o práci od deviatej do piatej a iba v jednej firme alebo pre jedného klienta. Ak hľadáte niečo iné, moderného, väčšiu flexibilitu, výzvy a zároveň nechcete zľaviť na kvalite svojej práce, ak hľadáte viac možností uplatnenia ako Vám umožňuje advokátska kancelária s ktorou spolupracujete, alebo hľadáte svoj externý business development, môže byť Právne Servis 24 odpoveďou a ďalšou možnosťou vo Vašej kariére.

Kto nás zaujíma

Ste advokát alebo právnik s niekoľkoročnou praxou v advokátskej kancelárii alebo v právnom oddelení firmy?

alebo

Máte skúsenosti s IT, IP, outsourcingom, data privacy?

alebo

Ste právnička na MD?

alebo

Máte inú špecializáciu?

 

Spolupracujte s nami

 

Právny Servis 24 je moderný spôsob dodávania právnych služieb pre firmy, korporácie, AK a občanov. Sme koordinovaná sieť skúsených externých spolupracujúcich právnikov / advokátov, ktorí za využitia technológií, dodávajú právne služby advokátskym kanceláriám, firmám a občanom. Zameriavame sa na kompletný právny servis pre prevádzku firiem a transakčné záležitosti - zmluvy, IT, IP, outsorucing. Pôsobnosť rozširujeme a pracujeme aj s Vašou špecializáciou.

 

Máte záujem? Registrujte sa do našej databáze

 

V prípade Vášho záujmu sa prosím registrujte do našej databáze nižšie. V prípade potreby Vás budeme kontaktovať.

 

Študenti, blogeri, prekladatelia, konzultanti

 

Máte záujem o spoluprácu s nami? Uvítame príspevky na blog, študentov, právnikov, advokátov do právnej poradne a profesionálov na preklady odborných textov.

Registrujte sa tiež - viz registračný formulár dole!


 


Registrácia do databázy právnikov 1. Registrácia 2. Overenie 3. Spolupráca

Osobné údaje
Profesia
Som
Vzdelanie
Prax
Advokácia
Spolupráca s PS24
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
zavrieť